Bannerprimetime

54654

Серии

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next
Хурем Султан се враќа на Канал 5 во новата турска серија „Мајка“

Хурем Султан се враќа на Канал 5 во новата турска серија „Мајка“

  Приказна за животот на една мајка под ропството на традицијата   По завршување на серијата "Елиф", Канал...

Најновата хрватска серија „Чиста љубов“ доаѓа на Сител телевизија

Најновата хрватска серија „Чиста љубов“ доаѓа на Сител телевизија

  Од продукцијата на "Златни двори" доаѓа нова серија   Сител телевизија овој месец започнува со емитување на...

Инфо | Познатиот руски ситком „Кујна“ во 17:45 часот на ТВ 24

Инфо | Познатиот руски ситком „Кујна“ во 17:45 часот на ТВ 24

  Популарната руска серија стартуваше на ТВ 24   Од понеделник до петок во 17.45 часот на ТВ...

Видео | Доаѓа ли моментот на трагедии, умира Селим во „Елиф“?

Видео | Доаѓа ли моментот на трагедии, умира Селим во „Елиф“?

  Што ќе гледате во понеделник во Елиф?   Понеделник, 6 ноември, нешто пред 17 часот, започнува нова...

Понеделник во „Украден живот“  | Ќе успее ли планот на Ефсун да побегне?

Понеделник во „Украден живот“ | Ќе успее ли планот на Ефсун да побегне?

  Бахар е повторно бремена - понеделник во "Украден живот"   Понеделник, 6 ноември, нова возбудлива епизода од...

Ќе има ли правда за „Калимеро“ во новите продолженија на Сител ?

Ќе има ли правда за „Калимеро“ во новите продолженија на Сител ?

  "Калимеро" секој викенд во цртаниот блок на Сител телевизија     Првото испилување во шеесетите беше за италијански...

Многу нова музика... и нова забава со „Меѓи и Бјанка“ на Сител

Многу нова музика... и нова забава со „Меѓи и Бјанка“ на Сител

  Сабота и недела наутро околу 10.30 часот     Од овој викенд на Сител телевизија во 10.30 часот...

Знае ли Телма дека емитувала „евтини серии без никаков квалитет“?

Знае ли Телма дека емитувала „евтини серии без никаков квалитет“?

  Телма со "хејт" кон сериите кои самата ги емитуваше   Телевизија Телма со контроверзен прилог за сапуниците...

Нови епизоди на „Винкс“ во утринскиот цртан блок на Сител

Нови епизоди на „Винкс“ во утринскиот цртан блок на Сител

  Најмладите повторно ќе се дружат со девојките Винкс   Oд овој викенд на Сител телевизија продолжува цртаната...

Новости

Хурем Султан се враќа на Канал 5 во новата турска серија „Мајка“

Хурем Султан се враќа на Канал 5 во новата турска серија „Мајка“

  Приказна за животот на една мајка под ропството на традицијата   По завршув...

Најновата хрватска серија „Чиста љубов“ доаѓа на Сител телевизија

Најновата хрватска серија „Чиста љубов“ доаѓа на Сител телевизија

  Од продукцијата на "Златни двори" доаѓа нова серија   Сител телевизија овој...

Инфо | Познатиот руски ситком „Кујна“ во 17:45 часот на ТВ 24

Инфо | Познатиот руски ситком „Кујна“ во 17:45 часот на ТВ 24

  Популарната руска серија стартуваше на ТВ 24   Од понеделник до петок во 17...

Многу љубов под еден кров: Запознајте ги Потмансови на TLC

Многу љубов под еден кров: Запознајте ги Потмансови на TLC

  Големото семејство на малите екрани   Семејството Потмансови брои 25 члена....

 Еуроспорт ќе го пренесува снукер турнирот Шангај Мастерс

Еуроспорт ќе го пренесува снукер турнирот Шангај Мастерс

  World Snooker и Еуроспорт најавија соработка за преносот на турнирот Шангај М...

Видео | Доаѓа ли моментот на трагедии, умира Селим во „Елиф“?

Видео | Доаѓа ли моментот на трагедии, умира Селим во „Елиф“?

  Што ќе гледате во понеделник во Елиф?   Понеделник, 6 ноември, нешто пред 1...

Видео | Ако сте ја заборавиле „300 лошка“, тука сме да ве потсетиме

Видео | Ако сте ја заборавиле „300 лошка“, тука сме да ве потсетиме

  Не е зоолошка, туку Триста лошка ?   Сигурно досега сте го погледнале видео...

Понеделник во „Украден живот“  | Ќе успее ли планот на Ефсун да побегне?

Понеделник во „Украден живот“ | Ќе успее ли планот на Ефсун да побегне?

  Бахар е повторно бремена - понеделник во "Украден живот"   Понеделник, 6 но...

Видео | „Прошета се Јовка Кумановка“ во изведба на млади надежи

Видео | „Прошета се Јовка Кумановка“ во изведба на млади надежи

  Вака звучи "Јовка Кумановка" во детска изведба     Нашиот сајт во контин...

Ќе има ли правда за „Калимеро“ во новите продолженија на Сител ?

Ќе има ли правда за „Калимеро“ во новите продолженија на Сител ?

  "Калимеро" секој викенд во цртаниот блок на Сител телевизија     Првото ...

Викенд смеа | „Биг бос, стално е во Армани и врти ресторани“

Викенд смеа | „Биг бос, стално е во Армани и врти ресторани“

  В и д е о :     ТВ Пакет во соработка со Gledy ви понудува малку смеа и ...

Многу нова музика... и нова забава со „Меѓи и Бјанка“ на Сител

Многу нова музика... и нова забава со „Меѓи и Бјанка“ на Сител

  Сабота и недела наутро околу 10.30 часот     Од овој викенд на Сител тел...

Знае ли Телма дека емитувала „евтини серии без никаков квалитет“?

Знае ли Телма дека емитувала „евтини серии без никаков квалитет“?

  Телма со "хејт" кон сериите кои самата ги емитуваше   Телевизија Телма со к...

Нови епизоди на „Винкс“ во утринскиот цртан блок на Сител

Нови епизоди на „Винкс“ во утринскиот цртан блок на Сител

  Најмладите повторно ќе се дружат со девојките Винкс   Oд овој викенд на Сит...

Нови емисии од „Ami G Show“ секој четврток на Канал 5 телевизија

Нови емисии од „Ami G Show“ секој четврток на Канал 5 телевизија

  Канал 5 продолжува со шоуто на Амиџиќ     Познатото српско ток шоу "Ами ...

Премиерата на „Елиф“ е во 17 часот, а репризите во ударен термин на Канал 5

Премиерата на „Елиф“ е во 17 часот, а репризите во ударен термин на Канал 5

  Се ближи финалето на оваа сезона од "Елиф"   Од понеделник до петок во 16.5...

„Кенедиеви“ е трета серија која ќе ја емитува Телма, а поминала на Сител

„Кенедиеви“ е трета серија која ќе ја емитува Телма, а поминала на Сител

  Секоја недела во 20.30 часот - "The Kennedys"   По емитување на данската "Б...

Еуроспорт го објави првото видео како најава за ЗОИ 2018

Еуроспорт го објави првото видео како најава за ЗОИ 2018

  Со помош на проширената реалност (augmented reality) и податоците, Еуроспорт ...

Ремиксот на Тод Хејз на музички натпревар, да го поддржиме!

Ремиксот на Тод Хејз на музички натпревар, да го поддржиме!

  Македонскиот диџеј Ненад Тодоровски - Тод Хејз изработи ремикс кој ќе учеству...

Funk Shui станаа новите ексклузивци на Авалон Продукција

Funk Shui станаа новите ексклузивци на Авалон Продукција

  Авалон продукција започнува соработка со бендот FUNK SHUI       FUNK SH...

Измени на Сител - Ергенот во 19:45 часот, Појраз веднаш потоа

Измени на Сител - Ергенот во 19:45 часот, Појраз веднаш потоа

  Од сега прво е комедијата, потоа мафијашката драма    Од денеска промени во...

Видео | Уште некој ќе дознае за „Забранетата љубов“ на Бруно и Бјанка

Видео | Уште некој ќе дознае за „Забранетата љубов“ на Бруно и Бјанка

  Видео - Ќе успеат ли да ја сокријат тајната?   Понеделник, 30 октомври, нов...

Двете Македонки со песни од Каролина го поминаа 1. круг од „Ѕвездичките“

Двете Македонки со песни од Каролина го поминаа 1. круг од „Ѕвездичките“

  Бојана и Маринела го поминаа првиот круг на Грандовите клинци   Секој понед...

Видео | Рускиот ситком „Кујна“ оваа сезона ќе се емитува на ТВ 24

Видео | Рускиот ситком „Кујна“ оваа сезона ќе се емитува на ТВ 24

  Популарната руска серија стартува на ТВ 24   Наскоро на телевизија 24 започ...

Zj 300x250 Min

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012