54654

Адреналинската акција „Deadly impact“ во саботното кино на Сител

 

Вечерва, 21.15 часот, веднаш по Домаќинот

 

Вечерва, 22 јули на Сител телевизија - време за играна забава со "Deadfly impact". Веднаш по летната комедија што ве смее до солзи, гледајте ја адреналинската акција "Смртоносен удар" само на Сител. Филмот не води низ приказната на еден полицаец кој бара одмазда за озогласениот атентатор.

 

Deadlyimpact1

 

Том Армстронг живее во Мексико каде ФБИ го наоѓа и го известува дека има нова работна задача како полицаец. Задачата е по секоја цена да се фати Лав, ладнокрвниот, лукав и немилосрден убиец и атентатор. Но, што и да направи Том Армстронг, сепак убиецот е цело време на чекор пред него.

 

Deadlyimpact2

 

Играта на мачка и глушец ќе резултира со невидени возбудливи ситуации од типот на оние во кои влегуваше Џек Бауер во "24". Се' што еден врвен трилер може да понуди ќе гледате вечерва на ТВ Сител - бомбашки напади, експлозии, потера, местенки, уцени. Во главните улоги настапуваат Sean Patrick Flanery, Joe Pantoliano, Carmen Serano, Greg Serano, Amanda Wyss.

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012