54654

Репризи на веќе емитувани југословенски филмови на Канал 5

 

Секоја вечер, репризи на стари српски филмови

 

Македонскиот национален медиум Канал 5 на своите гледачи од утре (4 септември) ќе им понуди репризи на веќе емитувани југословенски филмови. Секула и неговите жени, Тесна кожа, и ред други кои беа емитувани летово од утре уште еднаш на Канал 5 околу 23 часот.

 

Izprofila2

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Mins

300x300 Min

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012