54654

Инфо | Секоја вечер филмско доживување во ноќното кино на Сител

 

23:30 часот, полноќно кино на Сител телевизија од 1 мај

 

Луѓе пред големи животни одлуки. Срца кои бијат само за љубовта. Истражители кои мора да ја спроведат правдата. Катастрофи кои го потресоа светот. Вистински настани кои ќе ве трогнат. Фикции за значењето на животот и иднината. Акции на големите херои.

 

Polnoknokinositel20181

 

Трилери, акции, романси, воени филмови, драми... сето ова ве очекува од денеска па секој нареден ден во полноќното кино на телевизија Сител. Додека траат тропските горештини во Македонија, "оладете" се пред спиење со филм на Сител. 23.30 часот е терминот кога ќе се емитуваат познати блокбастери и филмови кои го заслужуваат вашето внимание.

 

Polnoknokinositel20182

 

Ромел, Синиот чад, Земјотрес во Њујорк... се првите наслови кои ги следите во филмското кино веднаш по вечерните вести на Сител.

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012