54654

Ова е последната необјавена филмска сцена на Пол Вокер

 

Не требаше да помине долго време за да се појават снимки во јавноста од снимањето на „Брзи и бесни“, седмото продолжение од филмот во кое се појавува и трагично загинатиот актер.

 

Ghgh

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012