54654

Легендарниот „Армагедон“ оваа сабота на Сител

 

Подгответе се за филмскот спектакл што го освои светот, подгответе се за приказната која изрони илјадници солзи кај гледачите. Животот е краток, а љубовта останувa вечна, но што е она што го носи иднината?

 

Ben Affleck Armageddon

 

Најтешкиот ден на земјата може да ги прекине законите на вечноста, најтешкиот ден, ден што ќе днесе страв и ден што ќе создаде херои и ќе роди љубов посилна од се. Судбината на целиот све е неизвесна, астероид со големина на една држава ќе удри во земјата, а начинот да се спречи природната катастрфоа е само еден.

Бен Афлек, Били Боб Тортон, Лив Тајлер и Бен Афлек оваа сабота во неповторливата драма „Армагедон“.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012