54654

Дамите од македонската естрада со Божиќни честитки

 

Вака македонските пејачки го честитаа Божиќ

 

Zvezditebozikmk1

 

Македонските јавни личности на своите ФБ профили го честитаа Христовото раѓање - Божиќ. Какви честитки упатија до нивните пријатели и фанови погледнете во продолжение :

Zvezditebozikmk4

 

Zvezditebozikmk3

 

Zvezditebozikmk2

Zvezditebozikmk6

 

Zvezditebozikmk5

 

Zvezditebozikmk7

 

Zvezditebozikmk8

 

Zvezditebozikmk9

 

Zvezditebozikmk11

 

Zvezditebozikmk12

 

Zvezditebozikmk13

 

Дани | ТВ Пакет

Ceca Pomal

16426532 421962608135954 1248849644 N

16426800 10211012443882791 375250880 N

Koncert Boris

 

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012