54654

Фото | Весна Бејби со нејзините љубовчиња и за овој век

 

(Фото) Весна и четирите македонски диви

 

Весна Петрушевска во друштво со најголемите македонски ѕвезди на една маса, постпразнично. Она што е интересно и веќе познато е дека Весна Бејби, Каролина, Елена, Тамара и Тијана и приватно се многу блиски пријателки, па често може и да се начекаат заедно во скопските ресторани.

"Моите љубовчиња и за овој век" - напиша Весна на нејзиниот ФБ профил.

 

Vesnaipejackite1

 

 

Дани | ТВ Пакет

Ceca Pomal

16426532 421962608135954 1248849644 N

16426800 10211012443882791 375250880 N

Koncert Boris

 

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012