54654

Тизер на емоции и вибрации за концертот на „Bijelo dugme“

 

Партер картите по цена од 800 денари

 

Bijelodugmetieser

 

После толку долго време, повторно време за Бјело дугме во Скопје. Авалон продукција со гордост го најавува и очекува овој настан, кој ќе ги собере сите генерации на едно место - 8 април, Арена "Борис Трајковски".

 

Bijelodugmetieser1

 

 

Дани | ТВ Пакет

Ceca Pomal

16426532 421962608135954 1248849644 N

16426800 10211012443882791 375250880 N

Koncert Boris

 

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012