54654

Елена до Каролина : Заслужи ваква среќа по толку премрежја

 

Елена со емотивна порака за свршувачката на Каролина

 

Elenazasvadbanamik1

 

По повод веста која ја шокираше и позитивно ја изненади македонската јавност - Каролина ќе се мажи, се огласија и најголемите имиња од македонската естрада. Нејзината најблиска пријателка и колешка Елена Ристеска не можеше да ја скрие радоста од тоа што се случи во Париз, па на социјалните мрежи објави досега невидени фотографии од Каролина и Михаил.

 

Elenazasvadbanamik2

 

Заедно со фотографиите, Елена го искажа своето задоволство од тоа што ѝ се случува на Гочева. Во продолжение прочитајте што напиша Ристеска :

 

Elenazasvadbanamik3

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012