54654

И Весна Бејби се огласи за запросувањето на Каролина Гочева

 

Весна за Каролина : Ти ја заслужуваш најголемата среќа на светот

 

Bejbizakar1

 

Познатата македонска глумица и водителка Весна Петрушевска не можеше да ја сокрие среќата од веста која ги обиколи балканските медиуми - македонската ѕвезда Каролина ја запросија во Париз. Весна е инаку приватно блиска пријателка на Каролина, па затоа не е чудна неизмерната радост од ваквиот настан.

Во продолжение, прочитајте што напиша драгата Бејби на социјалните мрежи :

Bejbizakar2

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012