54654

Видео | „Македонијо, како си“ - нова преработка на Фчерашни новости

 

Македонијо како си, дали си среќно ти? - нов видео спот на Фчерашни

 

Shapeofyouprer2

 

Во најновото издание на "Фчерашни новости" денеска на Телма, промовирана уште една преработка која очигледно ќе стане вистински хит на социјалните мрежи. По преработката на песната од Адел, време е за верзија на Фчерашни за ултра популарниот хит "Shape of you".

 

Shapeofyouprer1

 

Во продолжение, Ланчо feat. Xtreme Z - Македонијо како си :

 

 

Дани | ТВ Пакет

1 300

Tropico 300x250

Baner Idance

300x300 Min3

Bannerprimetime

11111118938013494571643383

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012