54654

Светската музичарка Соник објави фотографија со битолчанец

 

Светската музичка сензација, Соник на својот Фејсбук профил објави фотографија со битолчанец.

 

Sonik620

 

Фотографијата ја направила при својот престој во Битола за време на манифестацијата „Бит Фест 2017“.

 

Sonik2620

Zj 300x250 Min

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012