54654

Елена : Керол, од денес натаму почнува вашата најубава приказна

 

Елена повторно разнежни со порака за Каролина и Михаил

 

Каролина со 26 години на естрадата, Елена со 14 години присуство на македонската музичка сцена. Многумина ги сметаа за ривалки и конкуренција, но двете македонски ѕвезди докажаа дека вистинското пријателство е посилно од сите чаршиски муабети.

 

Elenazakarolina2

 

Секогаш поддршка една за друга, па така и за вчерашниот, најголем ден во животот на Каролина Гочева. Елена со искрена и емотивна порака на социјалните мрежи, јавно ѝ го честита бракот на Каролина :

 

Elenazakarolina1

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012