54654

Фото | Каролина директно од Канада сведочи за „леденото доба“

 

Каролина и Михаил - сведоци на циклонската бомба

 

Македонската мега ѕвезда Каролина Гочева минатиот септември стапи во брак со познатиот уметник Михаил Корубин.

 

Karolvotoronto1

 

Додека беа во врска, гледавме и се восхитувавме на сликите кои ги објавуваа од местата кои ги посетуваат, а најновите фотографии говорат дека сепак медениот месец, двајцата вљубени решија да го поминат на северноамериканскиот континент.

 

Karolvotoronto2

 

Моментално, Гочева се наоѓа во Торонто, Канада од каде објави фотографија на која се гледа замрзнатата вода и студеното време кое го зафати овој континент постновогодишно. По Канада, заминуваат во САД, а веќе од февруари, нашата омилена ја чека полни раце работа со промоцијата на долгоочекуваниот и спектакуларен нов музички албум.

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012