54654

25 години Авалон - 25 ексклузивни концертни спектакли оваа година

 

Неверојатен музички албум на Каролина проследен со концертен маратон е еден од настаните - 25 години Авалон

 

Сопственикот на најголемата продукциска куќа во Македонија и регионот, Авалон продукција, со задоволство најавува досега невидена букирана година за единствените Авалон продукција.

 

Bobanbukira1

 

"Како што ветивме, ова ќе биде не само историска година за Авалон која слави 25 години од своето постоење, туку и историска година за Македонија!

Сега веќе е сигурно дека после објавените концерти на Toto, Каролина Гочева, Axwell Λ Ingrosso, Dimitri Vegas & Like Mike и Armin van Buuren, во наредниве два месеца следуваат уште многу објави со неверојатни имиња од сите области на музиката, со кои до крај ќе се стигне до неверојатна цифра- 25!" - објаснува Бобан Милошески.

 

Bobanbukira2

 

25 години Авалон Продукција - 25 евенти! Ексклузивни детали за новитетите на Авалон наскоро ќе бидат објавени на прес конференција, а дотогаш Авалон ви посакува да живеете за убавите работи во животот.

 

Дани | ТВ Пакет

 

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012