54654

Фото | Втора вечер на емоции и уживање со Каролина во МОБ

 

Публиката наголемо го прифати "Извор"

 

Karolvtorden20189

 Фотографиите се ексклузивно направени од маестро Stefan Rajh

И вториот ден од серијалот концерти на Каролина Гочева помина фантастично. Втора вечер во МОБ, втора вечер исполнета со топлина, емоции и перфектна атмосфера која ја приредија Каролина и нејзиниот тим.

 

Karolvtorden20182

 

Промоцијата на "Извор" продолжува и вечер, во МОБ, 21 часот. Нова тура на привилегирани кои купија билети, ќе имаат можност да уживаат со 10-те песни од новиот албум, а и да се потсетат на најубавите рефрени од првите два етно албуми.

 

Karolvtorden20183

 

Фотографиите се ексклузивно направени од маестро Stefan Rajhl :

 

Karolvtorden20184

Karolvtorden20181

Karolvtorden20185

Karolvtorden20186

Karolvtorden20187

Karolvtorden20188

Karolvtorden201810

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012