54654

Втор пат бремена, но прв пат на гости кај сестра ѝ во „Вечер со Тијана“

 

Сабота на 26 мај, гостинка на Тијана е нејзината сестра

 

По неколкуте гостувања на екс ју ѕвезди во шоуто на Тијана на 1 телевизија, оваа сабота (26 мај) точно во 20 часот, ќе гостува нејзината сестра, Тамара Тодевска. Двете сестри со својата харизматичност и смисла за хумор несомнено е дека ќе приредат уште едно одлично издание на "Вечер со Тијана".

 

Tamaravtorpattrud1

 

Тамара покрај плановите за музиката, ќе зборува и за приватниот живот, за сопругот и малата Хана... Она што е актуелно кај Тамара е тоа што ќе стане мајка по втор пат, па и оваа убава вест е уште еден повод да честитаме и уживаме во друштвото на Тамара на 1 ТВ.

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012