54654

Фото | Каролина за летната кампања на италијанскиот бренд „Лиу Џо“

 

Згодна и едноставна - Каролина со нови фотосесии

 

Karolmagnetikmaj20181

 

За Велика Британија беше Кејт Мос, за Хрватска беше Јелена Розга, а за Македонија е Каролина Гочева таа што го промовира брендот "Лиу Џо" за новата летна кампања. Заедно со групацијата Магнетик, Каролина направи урбана фотосесија во градското подрачје на Скопје, близу МОБ.

 

Karolmagnetikmaj20182

Karolmagnetikmaj20183

Karolmagnetikmaj20184

 

Она што ги изненади нејзините фанови и следачи е стилот кој го промовира на фотографиите. Едноставен џинс или дрес стил е тоа што изненади затоа што Каролина секогаш ја гледаме во ултра модерни, шик и светски комбинации. Но со оваа фотосесија покажа дека од едноставноста нема поубаво.

 

Karolmagnetikmaj20185

 

Во рамките на кампањата, која е во подготовка и која ќе се одвива во текот на годинава, преку неколку тематски видеа и фото-сесии ќе се прикажува една приказна за жената, за љубовта, за животот и секојдневието.

 

Karolmagnetikmaj20186

Karolmagnetikmaj20187

 

По успешно промовираниот мега проект "Извор" во многу градови ширум земјата, Каролина продолжува со фотосесии за познати италијански брендови, а денови одмара и малку на море.

 

Karolmagnetikmaj20188

 

Оваа година е уште од најдобрите години за мега ѕвездата, затоа што со новиот албум покажа зошто е омилена кај македонската публика. Комерцијалноста на некомерцијалниот "Извор" најавува надминување на успехот на популарните проекти од "Македонско девојче".

 

Karolmagnetikmaj20189

Karolmagnetikmaj201810

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012