54654

Порано лето со Ник Слотер - сега нема лето на МТВ без „Акватим“

 

Од понеделник до петок во 13.30 часот, реприза на "Aquateam"

 

Тинејџерската серија "Аква Тим" повторно и ова лето со гледачите на Прва. Покрај репризите на серијата "Куќа од карти", македонските народни приказни, детската домашна продукција со Петко, следува уште една реприза - тин серијата "Аква Тим". Главните улоги ги толкуваат Rachael Whitzman, Emily Chisholm, Joseph Huyer Upton.

 

Akvatimrepriza1

 

Неколку деца ќе се соочат со најголемите авантури во морските длабочини, но и со најопасните животни кои демнеат таму долу, во длабочините.

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

1111ivan Baner

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012