54654

Зана, домаќинка и сопруга во „На терапија“ - кој е нејзиниот немир ?

 

Жени, ајде да ја ребрендираме недела, наместо да работиме по дома, да направиме нешто убаво за себеси!

 

Зана, современа и амбициозна жена, сопруга на Гент и мајка на едно дете. Ако сопругот е како отворена книга, таа е како дненвик заклучен со катанец. Депресија? На терапија ќе доаѓа заедно со сопругот, но кој е всушност нивниот психолошки проблем? Зошто таа сака да абортира со второто дете? Љубовта во бракот згаснала или недоволната комуникација ги оддалечила младите сопружници?

 

Zananaterap

 

Во улогата на несреќната сопруга Зана ќе ја гледаме Драгана Костадиновска. Од понеделник, 18 септември, ексклузивно на Сител телевизија следете ја приказната за Зана во македонската лиценцирана серија "На терапија" и дознајте зошто токму оваа серија ќе стане најгледана и најзборувана домашна програма на сите времиња.

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012