54654

Фото | Мексиканските актери и партнери на плажа по Нова година

 

Алехандро и Монсерат вљубени и во приватноста

 

Мексиканските ѕвезди Себастијан Рули и Анжелик Бојер пред две години ги следевме во романтичната приказна на Телевиса - "Украдена љубов", но она што е интересно е што освен во новелите, тие ја остварија својата љубов и во реалноста.

 

Anzeliksebasnovag201711

 

Не пропуштаат прилика за да искажат колку се сакаат и колку си значат еден на друг. Анжелик беше најголема поддршка на Себастијан на латиноамериканските Греми во ноември 2016-та, а пак на социјалните мрежи, заедно им ја честитаа Новата година на своите фанови.

 

Anzeliksebasnovag201712

 

Деновиве по Новата година се наоѓаат на една од најубавите мексикански плажи каде повторно блескаат со нивната љубов. Себастијан и Анжелик и пред "Lo que la vida me robo", беа партнери во "Тереса". Себастијан за македонската публика е најпознат по улогата на русокосиот Ектор во "Руби", а Анжелик ја гледавме и во "Амбис на љубовта".

 

Anzeliksebasnovag201713

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012