54654

Заиграјте со Шазимент, видеото од „Љубов“ кое ги насмеа гледачите

 

Шазимент со неверојатен танц на "Put your hands up in the air"

 

Оваа сезона гледачите на турски серии имаат прилика на македонските телевизии да погледат и турски романтични комедии, кои особено ги заинтересираа младите гледачи.

 

Shaziment1

 

Една од тие серии е и "Љубов" на Канал 5, која покрај слатките протагонисти, освојува и со откачените ликови. Еден од тие ликови е и Шазимент, лудата девојка опседната со својот компјутер. Шазимент не само што изгледа специфично, туку и се однесува несекојдневно.

 

Shaziment2

 

Нејзините потези, гестови, и особено нејзиниот добро познат и оригинален танц ги смее секојдневно гледачите на "Љубов". Во продолжение погледнете за што се работи и зошто играњето на Шазимент стана хит на социјалните мрежи :

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

Ceca Pomal

16426532 421962608135954 1248849644 N

16426800 10211012443882791 375250880 N

Koncert Boris

 

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012