54654

Потрага во цел Истанбул - изгубен е мачорот на вљубениот ерген

 

Домашното милениче на омилениот Омер е изгубено

 

Macorergen3

 

Бариш Ардуч или познат како најпопуларниот ерген Омер, на социјалните мрежи објави статус во кој се вели :

"Изгубен е нашиот мачор, кај Зоолошката градина во Истанбул. Ќе ви бидам благодаран доколку го најдете и ни јавите."

 

Macorergen2

 

Инаку мачорот е домашниот миленик на Бариш и неговата девојка, кои живеат веќе некое време заедно.

 

Macorergen1

 

Па драги читатели, доколку случајно одите во Истанбул за време на празниците и го видите мачорот, ете ви прилика да се запознаете со Вљубениот ерген.

 

Macorergen4

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

1111ivan Baner

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012