54654

Фото | Вљубениот ерген на боречки терен - вака изгледа без костум

 

Вљубениот ерген Омер во едно поинакво издание

 

Ergenottekvondo2

 

Вашиот омилен - вљубениот ерген, својата совршено градена става ја добил не само со режимот на исхрана и живот, туку и со спортските активности кои ги извршува секојдневно. Уште во студентските денови започнува интензивно да се занимава со спорт, па така станува шампион во многу спортски дисциплини како пливање, кајакарство, ракомет, фудбал, кошарка, а лани станува член на боксерски клуб и започнува да учи да плови.

 

Ergenottekvondo1

 

Во последните фотографии го гледаме Бариш, односно во серијата Омер, како тренира теквондо со мастерот на боречките вештини, Фабрисио Камоес. Фабрисио е особено вешт и стручен во бразилското џиу џицу, па така со нашиот Омер почна да тренира боречки спортови.

 

Ergenottekvondo3

 

- Ти благодарам за сѐ што ме научи - изјави актерот со голема благодарница за неговиот тренер и идол.

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012