54654

Спот посветен на трагично загинатата хероина од „Забранета љубов“

 

Колегите се сеќаваат на убавата Бјанка од "Pasión Prohibida"

 

Pesnazaspear1

 

Деновиве е актуелна песната со спотот посветена на трагично загинатата венецуелска актерка Моника Спир. Ѕвездата од "Љубов и презир" и "Мојата роднина Чела" ја заврши својата успешна кариера со улогата на опасната Бјанка во хит новелата "Забранета љубов", која моментално ја следиме секое утро на Сител телевизија.

 

Pesnazaspear2

 

Како што веќе пишавме, актерката беше убиена пред три години на автопат во Венецуела, а тагата и ден денес не стивнува особено кај нејзините блиски пријатели и колеги. По тој повод и беше снимено ова видео, кое наиде на голем број реакции на социјалните мрежи поради низата повикани и неповикани нејзини колеги во спотот.

 

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012