54654

Видео | Зарем има место за нови гости кај „Добриот домаќин“ на Сител?

 

Која е новата гостинка во куќата на "Добриот домаќин" ?

 

Вечерва на Сител, веднаш по централниот Дневник следува нова епизода од летната хит комедија "Добриот домаќин". Што ново ќе се случува во животите на сиромашното и богатото семејство кое по игра на судбината стана сиромашно? Една нова гостинка на добриот домаќин ќе внесе вистински хаос во куќата и ќе ве насмее до солзи како никој друг претходно.

 

Dobardomakin2907

 

Вечерва на Сител во 19.45 часот, расположете се со згодите и незгодите на ликовите, но и разнежнете се со љубовната приказна за Јасемин и Сарп... во која љубомората е неизоставен дел.

 

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012