54654

Љубомора и неочекувана одлука - утревечер во „Повторно роден“

 

Во понеделник во "Повторно роден" на Сител ТВ :

 

Povtornoroden2108

 

Од понеделник, 21 август, не пропуштајте ги последните епизоди од динамичната турска новела "Повторно роден". Во утрешната епизода, нови сплетки во љубовната сторија за Ефе и Нисан. Злобната Седа ќе се обиде да го направи Ефе љубоморен на неговата сакана, а пак таа, Нисан, е решена да се откаже од својата компанија. На чекор до крајот, дознајте дали вашата хероина ќе ја победи тешката болест :

 

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012