54654

Вечерва во „Мојот син“ - Појраз е подготвен да ја убие Ајшеѓул ?

 

21 август, Сител - дознајте што ќе се случи во "Мојот син"

 

Sin2108

 

Неверојатни пресврти во следните епизоди од криминалистичката семејна драма на Сител - "Мојот син". Фамилијарните сплетки во семејството на мафијашите продолжуваат и понатаму. Семејството се плаши од разобличување на нивните мрачни игри и зделки, а одлуката на таткото на мафијата е да се убие Појраз. Ќе успее ли Појраз да се спаси и дали ќе ја жртвува љубовта кон неговата сакана за да го спаси сопствениот живот?

 

 

Возбудата продолжува, вечерва на Сител, веднаш по Централниот дневник - хитот на летото "Мојот син".

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012