54654

Следете го епилогот на „Златни двори“ - од сега секоја вечер на Сител

 

Хрватската драма од сега од понеделник до недела

 

За сите вљубени и обожаватели на романсите, од сега хрватската хит серија "Златни двори" ќе може да ја следите секоја вечер на Сител. Од понеделник до петок во 22 часот, како и во сабота и недела во 21.15 часот ќе следите нови епизоди од сторијата за златните полиња на Славонија.

 

Kolonijasitel1

 

Во последните недели од серијата, дознајте како ќе заврши романсата на Ана и Петар, како и на Ката и Звонко. Кои се тајните на Ева Волф и ќе успеат ли селаните да ги откријат и да се ослободат од неа? Дознавате екслузивно на Сител.

 

Zlatnidvorivikend1

 

Дани | ТВ Пакет

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012