54654

Полека се разоткрива вистината во „Забранета љубов“ на Сител

 

Ќе биде ли разоткриена Бјанка пред сите во куќата ?

 

Сител останува единствена телевизија која емитува латиноамериканска теленовела и која ги испочитува желбите на фановите кои растеа со ваквиот тип на програма. "Забранета љубов" се емитува од понеделник до петок во 10.30 часот наутро, пратејќи ја забранетата врска на Бјанка и Бруно. Таа е убава и опасна, а тој, внукот на нејзиниот маж, несвесно ќе се маѓепса од нејзината фатална убавина.

 

Zabraneta4sept

 

Во понеделник, 4 септември, погледнете како ќе се развива приказната за забранетата страст. Ќе може ли таа да ги прикрива постојано своите лаги или има некој што веќе знае за тајната врска во куќата?

 

 

Следете ја "Забранета љубов", секое утро само на Сител.

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012