54654

Шок во „Елиф“ : Сите актери, освен Елиф, добија отказ од серијата !

 

Елиф продолжува со нови ликови

 

Скандалозен пресврт во новата сезона на турската сапуница "Елиф" која овој месец стартува во Турција. Целата актерска екипа од серијата, освен малата Елиф, добија отказ. Актерите што ги толкуваат ликовите на Мелек, Арзу, Селим, Зејнеп, бабата итн. нема повеќе да ги гледаме во ТВ новелата.

 

Elifotkazsite

 

 Сите актери од серијата, неззадоволни од условите на продукцијата се побуниле и настапиле колективно пред извршните продуценти. Барањата не им биле прифатени и сите добиле отказ. Како ќе завршат нивните ликови во серијата, никој не знае. Дали сите умираат или ќе се случи нешто друго, останува да видиме.

 

Elifotkazsite1

 

Во четвртата сезона ќе ја гледаме само Елиф од старата постава, а меѓу новите глумци, како што напишавме доаѓа и Зехра. Во моментов на Канал 5 и во регионот се емитува третата сезона од сапуницата.


Дани | ТВ Пакет

300x300 Mins

300x300 Min

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012