54654

Фото | Се омажи Ефсун од турската хит серија „Украден живот“

 

Откачената Ефсун го кажа судбоносното "да"

 

Seomaziefsun1

 

Се омажи Џерен Мораи, 32 годишната турска актерка позната по улогата во хит серијата "Украден живот".

 

Seomaziefsun2

 

Во Бодрум пред неколку дена, вашата омилена Ефсун го кажа судбоносното "да" на својот избраник, французинот Нико. За време на прославата, Ефсун постојано играла што говори за нејзиниот темперамент. 

 

Seomaziefsun3

 

Меѓу гостите била и нејзината колешка, тетка Султан, која е главен поддржувач и соработник на Ефсун во злоделата во "Украден живот".

 

Seomaziefsun4

 

Погледнете ги ексклузивните фотографии од свадбата :

 

Seomaziefsun5

Seomaziefsun6

Seomaziefsun7

 

Дани | ТВ Пакет

1 300

300x300 Mins

300x300 Min

300x300 Min3

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012