54654

Видео | Ќе се ожени ли „Вљубениот ерген“ во новите епизоди на Сител?

 

Во понеделник, 2 октомври, ќе гледате :

 

Најгледаната турска романтична комедија секојдневно ги заковува македонските тв гледачи пред екраните, успевајќи во овој тмурен и стресен живот малку да ги насмее, расположи и да ги потсети дека вистинската љубов не познава никакви граници.

 

Ergen02102017

 

Во понеделник, 2 октомври, не пропуштајте ја најновата епизода од Ергенот во 21 часот, веднаш по крими драмата "Мојот син". Се ближи ли денот на свадбата на Дефне и Омер? Ќе се оствари ли таа свадба или има некој што сака Омер да остане ерген? Страст, нежности и романтика не очекува во "Вљубениот ерген", во новите епизоди на Сител.

 

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012