54654

Понеделник во „Украден живот“ | Ќе успее ли планот на Ефсун да побегне?

 

Бахар е повторно бремена - понеделник во "Украден живот"

 

Понеделник, 6 ноември, нова возбудлива епизода од омилената серија на Канал 5 телевизија, "Украден живот". 19 часот и 45 минути е термин кога трагачите за многу драма, адреналин и хумор ги следат новите авантури на Бахар и Ефсун.

 

Ukraden6112017

 

Планот на Ефсун да побегне со малата Нуран нема да успее, но затоа таа има нов услов кој ќе им го каже на Бахар и Атеш. Ќе може ли Бахар да ја прости и оваа голема лага на нејзината сестра? Им го прости сопствениот живот што ѝ го украдоа, но ќе може ли да се прости украдениот живот на нејзината ќерка?

 

 

Нови, драматични случувања во животот на Атаханови. Следете "Украден живот", една од највозбудливите турски серии и омилена во целиот регион.

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Mins

300x300 Min

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012