54654

Новогодишен подарок - Бали Бег е избран за „Маж на годината во Турција“

 

За многу скоро на тв екраните доаѓа најубавиот маж за оваа година

 

Balibegdoagavo20181

 

Бариш Ардуч, или познат како вљубениот ерген ја доби награда за "маж за 2016-та година" од престижниот магазин GQ, за што и веќе пишувавме. Омилен на сите генерации, Ергенот ги освои вашите срца во изминатава година, а во последните мигови од старата година, одбран е и Најубав маж за оваа година што изминува и маж кој повторно ќе ги одзема вашите воздишки.

 

Balibegdoagavo20182

 

Па така, најпознатиот турски актер Бурак Озџивит е прогласен за "Маж на годината во Турција".

 

Balibegdoagavo20189

 

Најпознат како Бали бег во спектаклот "Величествениот", овој актер е мета на секојдневни папараци кои до детал го следат секој негов чекор.

 

Balibegdoagavo20188

 

За професијата, за приватноста... очекувајте новости за овој актер во следнава 2018-та година токму на нашиот портал, кој ексклузивно се занимава со сите новости од светот на телевизијата.

 

Balibegdoagavo20183

 

Особено актуелни ќе бидат сите ексклузивитети поврзани со неговото име во следнава година и тоа не за џабе.

 

Balibegdoagavo20187

Balibegdoagavo20184

 

Македонските гледач(к)и на големо ќе уживаат во неговото згодно тело и неодолив шарм на програмата на Сител телевизија, и тоа за многу скоро.

 

Balibegdoagavo20185

 

Неговата најнова и најпродавата теленовела "Бескрајна љубов" започнува во 2018-та година. Очекувајте многу наскоро вашиот Бали Бег повторно да стане сон на секоја Македонка.

 

Balibegdoagavo20186

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012