54654

Наскоро на Сител - најпотресната приказна за едно уништено детство

 

Наскоро започнува серијата што ја потресе балканската јавност

 

Семејството не значи секогаш љубов, а животот не нѝ носи на сите секогаш среќа. Понекогаш казната е дел од секојдневните семејни битувања, а насмевката начин да се сокрие болката. Ова е трогателна приказна за Мелек, едно девојче кое во темниот свет на ќотекот и навредите, ќе ја пронајде жената што ќе го промени нејзиниот несреќен живот.

 

Meleknaskorosit1

 

А таа, нејзиниот спасител и ангел ... во погледот на Мелек ќе го препознае детството кое одамна го изгубила, а во допирот на девојчето ќе ја почувствува потребата да ѝ помогне. Кога ќе ја снема надежта, лошите одлуки стануваат единствено решение, а кога ќе добие шанса, бегството за девојчето ќе стане единствен начин за спас.

 

Meleknaskorosit2

 

Сентиментална приказна за болните солзи на едно дете и потрагата по трошка родителска љубов. Драматична сага за тешка детска судбина, сторија за едно девојче која го расплака светот и ги потресе и најстудените срца на публиката. Наскоро на Сител - мега хитот "Се викав Мелек".

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012