54654

Фото | Погледнете ги згодните фраери од „Карасевда“ како деца

 

Црниот и русокосиот од слатки деца до вистински заводници

 

Најгледаната турска теленовела "Карасевда" секојдневно ги "укотвува" македонските гледачи пред малите екрани кои секоја вечер со нетрпение очекуваат нова епизода од интригантната модерна приказна. Главниот јунак Кемал и главниот негативец Емир се ликовите кои ги освоија срцата на македонските дами и воздишкиоте на женската публика ширум светот.

 

Kemalemirdeca1

 

Згодни, маркантни, сексипилни. Бурак Озџивит и Каан Урганџиоглу се актерите кои ги толкуваат улогите на двајцата заводници од "Карасевда". Како изгледале турските фраери како деца, погледнете во продолжение :

 

Kemalermirmali2

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012