54654

Спорт Вижн со голем АУТЛЕТ хепенинг овој викенд

 

Летото е идеално време за спортски предизвици, спортување, планинарење, пливање и рекреација. За таа цел потребна е спортска опрема која ќе одговори на потребите и воедно ќе се чувствувате удобно во неа. Привилегија и приоритет е да се има она што е квалитетно и најдобро од областа на спортот. Затоа, на барање на сите потрошувачи, Спорт Вижн ова лето ќе разладува со големо намалување на летните колекции.

 

4664464

 

Единствено овој викенд, ќе се случува голем АУТЛЕТ ХЕПЕНИНГ со Спорт Вижн. Настанот за ова лето кој не смее да се пропушти е големата распродажба на летните колекции со попусти од 30% проследена со ниски цени, забава, музика и многу награди.

Визијата за ова лето е Спорт Вижн, затоа што таму има се’ од спорт на едно место.   

 

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012