54654

Формула 1 на ТВ 24 - ќе завладее Хамилтон и на домашна патека?

 

Овој викенд, нови формула трки на ТВ 24

 

Ec7cc18b 1283 4d86 9c0c 34dfe01e0223

 

Мерцедес преживеа кошмар во Австрија, целосен колапс каков што не се памети! Сега желбата за рехабилитација е нескротлива, па затоа во вистински момент календарот го носи Силверстоун. Луис Хамилтон владее на својата домашна патека, победува на последните четири трки и затоа ќе бара да го возврати ударот. Формула 1 од Англија, квалификации в сабота во 15 часот, трката е в недела во 15:10 часот ексклузивно на телевизија 24.

 

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min

SIDEBAR TOP BANER 1

SIDEBAR TOP BANER 2

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012