54654

Опсаса... вжештена атмосфера во Канал 5 со Милена, Ване и Јелена

 

Вака се "меша" во студиото на Канал 5

 

Opsasa

 

Можеби за време на новогодишната ноќ, Канал 5 телевизија не емитуваше премиерно снимена домашна или премиерна српска програма, но затоа во утринските часови програмата на Канал 5 изгледаше вака :

 

 

Милена, Јелена и Ване, водителите на утринските програми на Канал 5 се забавуваа на песните на Елена Велевска.

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min Min

300x300 Min

DZ2017 300x300 Banner

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012