54654

Ферус до Елена Велевска : Пи*ка мори.. кажи мори.. еј кажи пи*ка ...

 

Педер или федер? Пи*ка или печка?

 

Elenaferus

 

Во новогодишното издание на гејм шоуто на Драган Вучиќ на Канал 5, гости беа Ферус Мустафов, Нино Величковски, Елена Велевска, Благица Павловска и Антониа Гиговска. Оној што најмногу се вклопи во новогодишниот концепт на шоуто и кој "откачи" на неколку пати беше Ферус Мустафов. Вака изгледаше неговата игра со Елена Велевска :

 

 

Дани | ТВ Пакет

 

300x300 Min Min

300x300 Min

DZ2017 300x300 Banner

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012