54654

Милена до гледач : Вие нешто нервозни сте утрово? Не ми е јасно!

 

Вознемирен гледач во "Здраво Македонијо"

 

Milenagledacnervozni

 

Ново видео од утринската контактна емисија на Канал 5 стана хит на социјалните мрежи. Гледaчот кој се јави кај Милена значително вознемирен од претходната гледачка која зборувала за родендени, наместо за темата. На Милена не и е јасно зошто се изнервирал толку гледачот, погледнете во продолжение :

 

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min Min

300x300 Min

DZ2017 300x300 Banner

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012