54654

Вака изгледа кога комшиката ја фали веќе суспендираната Јелена

 

Пофалби од Накија до Јелена, и покана за јајце

 

Jelenakomsikasus

 

Пред суспензијата од страна на Канал 5 телевизија, уште едно видео со Спенџарска стана хит на социјалните мрежи. Во едно од нејзините последни појавувања на оваа телевизија, во контактната емисија се јави Накија, некоја нејзина познаничка и сосетка. Вака се одвиваше разговорот меѓу двете комшики, во кој збор не се праша ниту се спомна за темата на емисијата :

 

 

Дани | ТВ Пакет

1 300

300x300 Min3

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012