54654

Видео | Молба до Роберт да пушти некоја слика од свадбата на Милена

 

Група жени имаат многу мерак да си ја видат Милена како невеста

 

Milenasvadba1

 

Познатата водителка од Канал 5, Милена Антовска, пред две седмици стапна на лудиот камен. Долго време гледачите на нејзината утринска програма ѝ посакуваа да си фати дечко и да се омажи, и еве... и тоа се случи.

 

Milenasvadba2

 

Оние кои секојдневно ја следат во раните утрински часови се запознаени со секој нејзин чекор, па така и со свадбата. Нејзината харизма успеа да ги освои пензионерите и домаќинките, кои не останаа куси, а да не си побараат слики од свадбата. Во прилог, што точно побараа и посакаа гледачите на "Здраво Македонијо" :

 

 

ТВ Пакет ѝ ја честита свадбата на убавата водителка и ѝ посакува среќни и долговечни мигови минати со нејзиниот сопруг.

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Mins

300x300 Min

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012