54654

Видео | Вака Драган Вучиќ им посакува среќен ден на гледачите

 

"Среќни луѓе" од сега само во сабота ?

 

Srekendensodr

 

Скоро две седмици, гејм шоуто на Драган Вучиќ не се емитува во работните денови на Канал 5. Без некаква најава, шоуто го снема од терминот 16 часот и сега се емитува еднаш неделно, и тоа сабота во 17 часот. Во последната емисија, Вучич најави дека остануваат уште 20 дена до крајот на емисијата, а како ги поздрави своите верни гледачи, погледнете од видеото :

 

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Mins

300x300 Min

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012