54654

Видео | „Милена, снаа и свекрва се како Грција и Македонија“

 

Снаа-свекрива муабети во утринска на Канал 5

 

Svekriva1

 

Контактната емисија "Здраво Македонијо" на Канал 5 со уште едно интересно видео. Благодарение на нашите соработници од Gledy, ви укажуваме прилика уште еднаш да се насмеете со гледачите на Милена. Овојпат, и малку шега на сметка на новата улога на Милена - снаа. Погледнете за што разговараа Милена и Слободан :

 

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min Min

300x300 Min

DZ2017 300x300 Banner

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012