54654

За Ристе нема пауза : вака се подготвува за суперфиналето на Гранд

 

Ристе е во финале на Гранд, до тогаш не застанува

 

Македонската идна ѕвезда и потенцијален победник на шоуто на Гранд, Ристе Ристески, вчеравечер со нови настапи. Ристе од Охрид очигледно не запира пред големото суперфинале на "Ѕвездите на Гранд".

 

Ristezivim1

 

Со елан и волја продолжува да ги забавува Македонците, но и да се подготвува за она што следува - 28 јуни, Белград, финале на "Ѕвездите на Гранд". Додека чекаме финале и навиваме, во продолжение погледнете дел од неговите настапи низ дискотеките во Македонија :

 

 

Дани | ТВ Пакет

300x300 Min Min

300x300 Min

DZ2017 300x300 Banner

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Bannerprimetime

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012