54654

Видео | Упорни момци во живо пред камерите на ТВ 24 и ТВ Нова

 

Многу сакаат да ги има на телевизија

 

Upornimomci1

 

Упорни момци пред камерите на информативните телевизии ТВ 24 и ТВ Нова. Ако на едната телевизија се дебатира за тогашната политичка состојба пред три месеци и новата влада, на другата тема е фудбалската треска кај нас. Без разлика на различноста на темата, момците, случајни минувачи или не, не знаеме, се појавија и пред двете камери.

Видеата погледнете ги во продолжение :

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012