54654

Репризи на репризите на „Необјавени приказни“ на националната Алфа

 

Алфа по којзнае кој пат ги објавува необјавените српски приказни

 

По многупати реприза на оваа емисија, "Необјавени приказни" повторно на националната Алфа. Српските риалити приказни се емитуваат секој работен ден, веднаш по репризите на српските серии "Село гори, баба се чешла" и "Бела лаѓа" во 22 часот.

Alfa Logo34353„Необјавени приказни“ е српска емисија прикажувана на Пинк телевизија која што низ повеќе епизоди дава реконструкција на потресни животни приказни.

"Бидете подготвени дека ќе се случи она на што никогаш не сте помислиле... Бидете подготвени да дознаете нешто што досега никогаш не било објавено...Настаните се вистинити и се направени според вистинските настани кои ги пријавиле гледачите." - изјави Алфа одамна за време на емитувањето на премиерните емисии.

 

Дани | ТВ Пакет

Tropico 300x250

1111bebe Humanitarna

Baner Idance

Bannerprimetime

Ексклузивно

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Телевизија

Забава

МК Сцена

Единствен телевизиски информативен портал во Македонија © ТВ Пакет 2009 - 2012